Kullanım Şartları

www.otomobilteknoloji.blogspot.com adresindeki kişisel blog sitesine erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik

www.otomobilteknoloji.blogspot.com'da yer alan içerikler, blog ekibi tarafından oluşturulmuştur. 

www.otomobilteknoloji.blogspot.com'da yayınlanan içeriklerde, telif hakkı ihlali olduğunu düşünen taraflar veya hak sahipleri, iletişim formundan bu durumu bize bildirebilirler, ilgili içerik derhal yayından kaldırılacaktır.


www.otomobilteknoloji.blogspot.com, yayınlanan içeriklerin ve yorumların doğruluğunu garanti etmez. Yayınlanan içerikler konuyla ilgili fikir vermek ve mesleki eğitime katkı amaçlı olup, bilgilerin uygulanması sonucu oluşabilecek her türlü olumsuz sonuçlardan  www.otomobilteknoloji.blogspot.com sorumlu değildir. 


Yorumlar

www.otomobilteknoloji.blogspot.com'da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

www.otomobilteknoloji.blogspot.com'a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden, onaylandıktan sonra yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir. Kullanıcılar, gönderdikleri yorumların tüm yayın haklarını 
www.otomobilteknoloji.blogspot.com'a devretmiş olurlar.

- Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve www.otomobilteknoloji.blogspot.com'un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

(Bkz: Yorum Yapma Kuralları)

İletişim

www.otomobilteknoloji.blogspot.com'a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. www.otomobilteknoloji.blogspot.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.